Instalatérství a topenářství Mai - Řevničov u Rakovníka, instalaterství Rakovník, topenářství Louny, Nové Strašecí, Kladno, Praha - západ a okolí

tak nás nejčastěji hledáte a my zde provádíme kompletní instalatérské a topenářské práce, včetně dodávek materiálu. Provádíme prodej,montáže a servis kotlů na pevná paliva, montáže a servis plynových kotlů. 

 

Měly by jste také vědět:

Až půl miliónu českých domácností musí do devíti let vyměnit kotel na tuhá paliva, jelikož nebudou splňovat emisní limity určené zákonem o ochraně ovzduší. Majitelé starších kotlů se musí také připravit na výdaje spojené s jejich pravidelnými revizemi.

Novela, kterou parlament schválil už roku 2012, se dotkne především starších rodinných domů.

Novela zákona o ochraně ovzduší zavedla také povinné revize kotlů na tuhá paliva. Jejich vlastníci je budou muset podstoupit každé dva roky. První revize by si měli nechat udělat nejpozději do roku 2016 pod hrozbou pokuty až 20 tisíc korun. Mnoho domácností si však bude muset do září 2022 pořídit kotel úplně nový.

Povinnost výměny kotlů na tuhá paliva se týká veškerých spalovacích zdrojů, které nebudou splňovat emisní limity a mají tepelný příkon od 10 kW do 300 kW, ať jsou umístěny kdekoliv, tedy v domě nebo třeba i v chatě.

Topenářství Mai již nyní provádí desítky výměn, rekonstrukcí a oprav kotlů,kotelen a nabízí svým zákazníkům jen kvalitní a spolehlivé dodavatele těchto kotlů, pro Vás je zde kontaktní formulář nebo volejte  605 251 335 rádi Vám pomůžeme s realizací a výběrem.

 

 

 

mailogo2.png

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.